Když se rozhlédnu kolem sebe, vidím ve svém okolí spoustu lidí, kteří se cítít v životě ztracení a neví, co chtějí. Touží poznat své poslání, dělat něco, co je bude v životě naplňovat a v čem budou úspěšní. Bohužel ale neví, odkud začít, nebo jak své poslání začít objevovat.

Ještě před pár lety jsem byla stejně zmatená a ztracená jako oni. Došla jsem ovšem do bodu, kdy jsem udělala pevné vnitřní rozhodnutí, že poznám sama sebe, poznám své dary a své poslání stůj co stůj najdu. 🙂 Toto zdánlivě jednoduché rozhodnutí pak odstartovalo souhru událostí a započalo vzrušující cestu do mého nitra, která mi poskytla spoustu odpovědí.

Vyzývám vás, abyste takové rozhodnutí také udělali. A klidně právě teď, na nic dalšího čekat nemusíte! Prociťte si sílu vašeho rozhodnutí v každé buňce svého těla. A vězte, že od tohoto okamžiku se vaše cesta začne také skládat tak, abyste se se svým posláním plně propojili.

MÝTY O POSLÁNÍ

ráda bych v tuto chvíli vyvrátila některé mýty týkající se poslání, které se často objevují a lidé pak mají nesprávná očekávání nebo představy, jak to s posláním duše funguje:

Jak najít svůj životní směr?

Tyto kroky vás přivedou k vašemu poslání:

Experimentujte. Abyste své poslání našli, potřebujete zjistit, co je pro vás v životě důležité, co vás baví dělat a co je pro vás skutečně naplňující. Zkoušejte nové aktivity, objevujte a zamyslete se, co vás bavilo v dětství. Buďte k sobě upřímní a nebojte se vzdát aktivit, které pro vás naplňující nejsou.

Meditujte. Hodně důležitý krok na cestě k poslání je naučit se vnímat svou vlastní intuici, ale také emoce a myšlenky. Zatímco myšlenky a emoce nás mohou často svádět z cesty, inteligence našeho těla/intuice nás vede správně. Je proto potřeba naučit se tyto hlasy v sobě rozlišovat.

Poznávejte sami sebe. Je užitečné poznat nejen vaše dary duše, ale také váš osobní human design. Ten napoví, jak se můžete dostat sami se sebou do souladu, kde máte tendenci podléhat nesprávným tlakům a jaké strategie jsou pro vás v životě užitečné, abyste šli tím správným směrem.

Začni své poslání objevovat

Stáhněte si meditaci, která vám pomůže se lépe propojit se svým posláním, ukotvit ho do těla a začít ho postupně projevovat.
Objednejte se na sezení, kde vám odhalím vaše unikátní vnitřní nastavení, aktivované dary v auře a správný životní směr.
Sledujte nově vypsané skupinové koučinky, kde provázím zpět do své síly, abyste se uměli správně rozhodovat a šli cestou svého poslání.

Jaké to je, žít své poslání?

To, že člověk jde cestou svého poslání neznamená, že nikdy nepřichází žádné výzvy ani těžší okamžiky. Ale i ty člověk zvládne s větší lehkostí, když dokáže své duši/intuici naslouchat.

Pokud jde člověk s proudem života, a nesnaží se "tlačit řeku", zažívá úžasné synchronicity, potkává skvělé lidi a události mu mnohdy jdou na ruku. Život plyne v příjemném flow a přináší s sebou různá překvapení.

Osobně mi mé poslání přineslo především pocit smysluplnosti a radosti ze života. Umožňuje pustit se konceptu, že musíte pracovat, a namísto toho se život stává jednou velkou zábavou a dobrodružstvím.

Doporučené články

Přečti si k tématu více:

Někdy ani ve svých dvaceti, třiceti nebo padesáti letech nevíme, co chceme se svým životem dělat. Sama jsem už během dospívání…
Celý článek
Mnoho z nás touží po něčem víc, než se jen bezcílně protloukat životem. Chceme najít své poslání a svůj smysl života.…
Celý článek
Rozumově víte, že byste na sobě chtěli pracovat nebo něco ve svém životě změnit. Uvědomujete si všechny ty výhody, které by…
Celý článek