ANALÝZA

HUMAN DESIGN

75 MINUT O TVÉM PŘIROZENÉM NASTAVENÍ

Máš pocit, že tvému životu chybí lehkost a flow? Už dlouho hledáš svůj správný směr? Zažíváš v životě frustraci a máš problémy se rozhodovat? Tak to mám pro tebe dobrou zprávu, protože znám řešení. 🙂

Každý z nás má v sobě ukrytý jedinečný design, tedy jedinečné nastavenífungování, které je možné vyobrazit pomocí tzv. Human design osobní mapy. Stačí mi znát přesné datum, čas a místo tvého narození, abych mohla tvou osobní mapu také vytvořit. (Pokud neznáš svůj přesný čas narození, je možné ho zjistit v porodnici nebo na matrice, případně je možné mapu vytvořit i bez přesného času.)

V mapě jsou pak zachyceny všechny informace, které o sobě potřebuješ vědět, abys mohl/a vést úspěšný a radostný život. Většina z nás však svoje správné strategie nezná, a proto děláme pro nás nevhodné kroky a rozhodnutí.

Přijď na analýzu tvého přirozeného nastavení podle Human design a já ti pomohu zjistit, co jsou pro tebe ty správné strategie.

Pokud se naučíš fungovat ve svém přirozeném nastavení, už se ti nestane, že "nevíš, co máš dělat". Naopak, dovolíš životu plynout; přesně víš, kdy a jak máš jednat; a inteligence tvého těla tě vždy dovede ve správnou chvíli na správné místo. I takový může být život, když se sladíš se svým unikátním nastavením.

Na sezení zjistíš:

  • jak přirozeně plout životem a být ve flow (kdy iniciovat, kdy čekat a kdy jednat?)
  • co je tvoje správná životní strategie
  • jak se máš dle svého designu správně rozhodovat (ihned nebo s odstupem? intuitivně nebo hlavou?)
  • co je tvůj životní proces (jsi sběratel znalostí, dobrý přítel nebo moudrý samotář?)
  • co je tvé poslání (nejedná se o konkrétní úkol/práci, ale obecné energie, např. mé poslání je zkoušet nové věci, sdílet tuto zkušenost a být tak přínosem pro ostatní)

Probereme také to, kdy jsi ve svém životě zažil/a soulad se svým designem a kdy jsi naopak jednal/a proti němu a co to přineslo. Na závěr si ukážeme, na aktuální situaci, kterou právě ve svém životě řešíš (v práci, doma, ve vztahu), jak situaci správně zvládnout a jaké kroky dělat/nedělat.

Délka sezení: 75 minut

Cena: 2.222 Kč

POKROČILÝ VÝKLAD HUMAN DESIGN

V mapě se dají vyčíst ještě další zajímavé rozšiřují informace o tvém unikátním nastavení. Co je pro tebe ta správná motivace? V jakém prostředí budeš prospívat? Která centra jsou pro tebe velkou výzvou, ale zároveň i zdrojem velké moudrosti? Jaké dary máš ve své mapě aktivované? Nejen to se dozvíš na pokročilém výkladu.

Pokročilý výklad v tuto chvíli připravuji, brzy bude v nabídce.

JAK VYPADÁ OSOBNÍ MAPA ?

JAK SEZENÍ PROBÍHAJÍ?

Setkání je možné uskutečnit ve všední dny, časově dle odmluvy.

Všechna setkání probíhají formou videohovoru a je možné je uskutečnit na platformách Whatsapp, Skype nebo Facetime.

Platba probíhá předem - platba online kartou nebo převodem na bankovní účet.

V případě zrušení nebo přesunutí termínu se prosím omlouvejte nejpozději 24h. dopředu, jinak je účtován storno poplatek ve výši 50 % z ceny. Děkuji za pochopení. 🙂

Pokud jsi student do 26 let, napiš mi a domluvíme se na slevě 20%.


OBJEDNÁVKA


JAK FUNGUJE MOJE ENERGIE?

Vždy, když se setkáme s nějakým člověkem, nejdeme si jen pro slova a myšlenky, ale také pro jeho energii.

  • Moje energie tě vnitřně zklidní, dodá ti naději, víru a inspiraci.
  • V mé přítomnosti se také mnohem lépe napojíš na své skutečné já a na své vyšší vedení.
  • Věci ti budou mnohem rychleji a lépe docvakávat a odneseš si důležitá pochopeníprožitky.
  • Dojde k celkovému vylazeníharmonizaci celé tvé bytosti.

REFERENCE

Moc ráda,bych se s váma podělila o svou zkušenost ohledně analýzy mého human design od velice milé Simonky🙂💞.. byl to pro mě opravdu krásny a velice zajímavý zážitek. Škoda,že to ke mě nepřišlo už dřív 👀😂nemusela jsem tak zakopávat v životě ale nevadí ...všichni se tu učíme a hledáme sami sebe. Tohle je úžasná metoda,která vám v podstatě otevře váš život a ukáže směr,způsob jakým se máte rozhodovat,váš dar a talent a spoustu dalšího o vás😊 Od té doby,co na sobě pracuju ...se mě můj život úplně převrátil a je nádherný 💞😊 konečně jsem tam,kde mám být. Všem vám přeju tu nejkrásnější životní cestu 💞 stojí to za to ji najít 🙏🙂 ,,Každý z vás,pro nás všechny" Děkuju💞🍀
ŽanetaMajitelka hotelu
Na Simču jsem narazil na YouTube. Její výklady se mnou vždy rezonovaly, což mi přišlo úžasné. Zrovna jsem řešil nějakou záležitost ve svém životě, tak jsem se rozhodl, že se objednám na individuální sezení. Sezení s ní se mi tak líbilo, že jsem zkusil další a další, až jsme se postupně dopracovali ke všem a všechna mi moc pomohla. Jestli budu opět řešit nějakou situaci, rozhodně se na ni znovu obrátím. Určitě doporučuji!
PatrikStudent
U Simonky som si nechala urobit human design a dary duse. Som nesmierne vdacna za tuto prilezitost, kedze mojim kamenom urazu bolo sa spravne rozhodnut. Rozhodnutia, robime kazdy den a je velmi dolezite aby sme sa poznali a vedeli co je pre nas to spravne. Po konzultacii som si dokazala zanalyzovat cely moj zivot a vyhodnotit, ktore rozhodnutia boli spravne a ktore zase nie. Samozrejme, ze to chce prax aby sme to uviedli do zivota a ja sa stale ucim zosuladit s prave mojim typom aury kedze v minulosti som mala tendenciu sa nespravne rozhodovat, vdaka Simonke mam navod “ako na to”. Dakujem💖
MiriamNa mateřské
Konzultace se Simčou pro mě byla dosti mindblowing zkušenost. Potřeboval jsem náhled do několika životních situací a chtěl jsem si v nich usnadnit rozhodování. Dostal jsem naprosto konkrétní přehled a tom, co se v každé vnich děje a jaká bude asi nejsnadnější/nejspokojenější cesta. Spoustu věcí jsem si neuvědomoval a touto cestou je objevil, některé jsem tušil a pomohlo mi ujištění. Co mě velmi mile překvapilo je fakt, že jsem ve většině otázek neřekl o jakém tématu se bavíme a stejně jsem dostal odpověď naprosto k věci 🙂 Simča je velmi intuitivní osoba a dokázala mě nasměrovat i ve věcech, které jsem potřeboval slyšet i když jsem se na ně neptal. Analýza aury pro mě byla příjemnou třešničkou na dortu. Pochopil jsem, že mnoho věcí ve své profesní cestě vnímám správně, jenom je třeba tyto pocity poslouchat i když se výrazněji odlišují od toho jak to mají ostatní lidé. Už vím zase o něco lépe, jak dělat to co mě baví a naplňuje, aniž bych se přitom musel prát se sebou nebo s ostatními lidmi. Parádní zkušenost. Moc rád Simonu poprosím o konzultaci znovu, když budu potřebovat nasměrovat nebo přímo pomoci. 🙂
JakubVýživový specialista
Díky Simoně a jejímu úžasnému napojení jsem pochopila velkou část sebe sama. Svých akcí a reakcí, toho jakým způsobem se mohu nejlépe rozhodovat a v podstatě pochopit záměr mé duše tady ve 3D . Konzultace s ní mi dodaly tolik potřebné pochopení a klid a hlavně opravdový smysl žití tady na Zemi.
SandraMalířka
Ďakujem za príjemné posedenie, velmi ma potešilo, čo som zistila o mojom human designu, objasnilo sa mi veľa vecí, prečo sa tak správam, reagujem a vnímam veci okolo seba... Simonka mi touto analýzou ukázala, ako mám jednať, vnímať svoje pocity a poradila mi aj ako reagovať. Verím, že to budem používať vo svojom živote ( budem sa snažiť ako najlepšie budem vedieť 🙂). Je dobre vedieť aký máme typ aury, veľa veci pochopíme, prijmeme s láskou a pokorou. Ďakujem, že ste mi pootvorila dvierka aj k pochopeniu seba. Doteraz so chápala vždy iných, je potrebné chápať aj seba (nie ľutovať) ❤️
MartinaNa cestě k ideální práci