O mně

duchovní průvodkyně, inspirátorka a držitelka pole pro léčení

Jsem Simona, těší mě.


Jsem ráda, že tě zajímá, jak můžeš změnit svůj život. A věř mi, že můžeš. 🙂

Vše, po čem toužíš, je pro tebe dosažitelné, jinak by tvá duše tuto touhu neprojevila. Ano, tak jednoduše to funguje. Jediný problém je, že dosažení našich tužeb je často zablokované, a bez práce na sobě svých snů jen těžko dosahujeme.

V každém z nás dřímá neobyčejný potenciál, ale málo kdo ví, jak ho využívat. Ukážu ti, jak tento potenciál odemknout a pozvednout svůj život na zcela novou úroveň.


Radost, hojnost i láska jsou tu pro každého z nás. Všechny odpovědi, jak je získat, máš v sobě. Tvá duše tě vede, stačí jí začít naslouchat.

MOJE VIZE

Jeden významný člověk řekl: "Mám sen..."

Tehdy se jeho sen zdál nedosažitelný, ale svým projevem zasel semínko do kolektivního myšlení. A toto semínko i nadále klíčí a pracuje.

Stejně tak i já s ním o světě, kde je více dobra než zla, více lidí v energii lásky, než v energii strachu, a kde v čele států stojí lidé, kteří myslí na vyšší dobro více, než na své soukromé prospěchy.   

Nyní se tato představa může zdát jako naivní, ale to neznamená, že není dosažitelná.

Pravdou ale je, že svět má před sebou hodně práce. Čelíme nejrůznějším krizím, a to nejen ekologického a politického charakteru, ale především každý sám uvnitř sebe.

Mnoho z nás je dnes ztracených, a nevíme, co chceme od života. Bojujeme s větrnými mlýny a hážeme se do role oběti namísto tvůrce vlastního života.

Necháváme se až příliš vést svým egem a rozumem, a příliš málo svou duší a intuicí. Je potřeba, abychom se naučili odpouštět, přijímat minulost, a žít v přítomném okamžiku.

Nic z toho není jednoduchý úkol.

Každý však může začít jedině sám u sebe. Skvělá věc je to, že co je dobré pro jedince, je dobré pro celý svět. A tak tím, že budete pracovat sami na sobě a žít lepší život, zároveň přispějete celému světu. Čím více šťastných a milujících lidí na světě bude, tím lépe se budeme všichni mít, a tím lépe se bude také dařit celé planetě.

MŮJ PŘÍBĚH

Vítám tě na svém blogu, kde poskytuji inspiraci a vedení pro šťastnější život.

Možná ti teď připadá, že si se životem nevíš rady. Nevíš, proč se ti nedaří, ani co máš udělat pro to, aby se to konečně změnilo. Přesně takhle jsem se ještě před pár lety cítila i já.

O osobní rozvoj jsem poprvé zavadila v osmnácti letech a ihned mě toto téma zaujalo. Trvalo mi však ještě řadu let začít realitu mého života měnit.

Mezitím jsem se s životem hodně prala a nevěděla, co sama se sebou. Až jsem se najednou ocitla ve svém životě na dně a rozhodla se všechno razantně změnit.

Začala jsem si intenzivně zpracovávat traumata z dětství, čistit své negativní vzorce a limity mysli. Nejprve jsem to všechno dělala pro to, abych si splnila své sny a cíle. Čím více jsem však čistila, tím lépe jsem se napojovala sama na sebe a svou duši.

Začala jsem se věnovat meditacím, józe, a postupně se mi otevíraly mé intuitivní dary. Vůbec poprvé jsem vnímala energie ve vlastním těle i okolí.

Nakonec se pro mě stal osobní a duchovní rozvoj něčím mnohem víc, než jen nástrojem ke splnění přání. Dnes už vím, že to byl začátek mé celoživotní cesty, kdy je mým úkolem držet energetické pole, do kterého se přichází lidé uzdravit, získat zpět svou vnitřní sílu, najít sami sebe a zvýšit své vědomí.

Jak se díky tomu všemu změnil můj život? Poté, co jsme na sobě začala pracovat, se postupně zlepšily moje vztahy s celou rodinou, potkala jsem skvělého partnera pro život, začala jsem více cestovat, navázala řadu nových přátelství, a především získala úplně jiný pohled na svět, samu sebe a život jako takový.

A konečně jsem v sobě našla dlouho ztracenou sílu rozvíjet své poslání. V roce 2019 jsem založila blog The Mind Temple, a začátkem roku 2021 jsem přidala i Youtube kanál. Nyní pokračuji v rozvíjení členské platformy, kde jsou dostupné online kurzy, a najdete u mě i vedené meditace či možnost se přihlásit na energetická čištění. Naciťovat se do energetického pole lidí a pomáhat jim zpracovávat jejich bloky, mi jde totiž ze všeho nejlépe.

Budu se na vás moc těšit u některé mé tvorby, a přeji vám krásný a šťastný život, plný nádherných a naplno prožitých okamžiků.