Moje vize

a můj příběh

průvodkyně a inspirátorka

Jsem Simona, těší mě.


Jsem ráda, že tě zajímá, jak můžeš změnit svůj život. A věř mi, že můžeš. 🙂

Vše, po čem toužíš, je pro tebe dosažitelné, jinak by tě to ani nenapadlo. Ano, tak jednoduše to funguje. Jediný problém je, že dosažení našich tužeb je často zablokované, a bez určitých změn svých snů jen těžko dosahujeme.

Ukážu ti, jak tvůj neobyčejný potenciál odblokovat a pozvednout tvůj život na zcela novou úroveň.


Radost, hojnost i láska jsou tu pro každého z nás. Všechny odpovědi, jak je získat, máš v sobě. Tvá duše tě vede, stačí jí naslouchat.

MOJE VIZE

Sním o světě, kde je více dobra než zla. Více lásky, než strachu. Kde jsou lidé upřímně šťastní a žijí naplňující životy.

Nyní se tato představa může zdát jako naivní. Ale to neznamená, že není dosažitelná.

Pravdou ale je, že svět má před sebou hodně práce. Čelíme nejrůznějším krizím, a to nejen ekologického a politického charakteru, ale především každý sám uvnitř sebe.

Necháváme se až příliš vést svým egem a rozumem, a příliš málo svou dušíintuicí.

Je potřeba, abychom se rozpomenuli na svou pravou podstatu, na božství uvnitř každého z nás. Abychom začali více odpouštět, přijímat minulost, a žít v přítomném okamžiku.

Nic z toho není jednoduchý úkol.

Každý však může začít jedině sám u sebe. Skvělá věc je to, že co je dobré pro jedince, je dobré pro celý svět. A tak tím, že budeme pracovat sami na sobě a žít lepší život, zároveň přispějeme celému světu.

Čím více šťastných a milujících lidí na světě bude, tím lépe se budeme všichni mít, a tím lépe se bude také dařit celé planetě.

MŮJ PŘÍBĚH

Vítám tě krásná duše.

Možná ti teď připadá, že si se životem nevíš rady. Nevíš, proč se ti nedaří, ani co máš udělat pro to, aby se to konečně změnilo. Přesně takhle jsem se ještě před pár lety cítila i já.

Osobní rozvoj a duchovno mě přitahovaly od dětství. Trvalo mi však spoustu let začít realitu mého života skutečně měnit.

Mezitím jsem se s životem hodně prala a nevěděla, co sama se sebou. Až jsem se jednou ocitla ve svém životě na dně a rozhodla se všechno konečně změnit.

Začala jsem si intenzivně zpracovávat traumata z dětství, čistit svá negativní přesvědčení a limity mysli. Nejprve jsem to všechno dělala pro to, abych si splnila své sny a cíle. Čím více jsem však čistila, tím lépe jsem se napojovala sama na sebe a svou duši.

Začala jsem se věnovat meditacím, józe, a postupně se mi otevíraly mé intuitivní dary. Vůbec poprvé jsem vědomě vnímala energie ve vlastním těle i okolí.

Nakonec se pro mě stal osobní a duchovní rozvoj něčím mnohem víc, než jen nástrojem ke splnění přání. Dnes už vím, že to byl začátek mé celoživotní cesty, kdy je mým úkolem držet pole, do kterého se přichází lidé uzdravit, získat zpět svou sebelásku, najít sami sebe a žít život plný lásky, radosti a prosperity.

Jak se díky tomu všemu změnil můj vlastní život? Poté, co jsme na sobě začala pracovat, se postupně zlepšily moje vztahy s celou rodinou, potkala jsem skvělého partnera pro život, začala jsem více cestovat, navázala řadu nových přátelství, a především získala úplně jiný pohled na svět, samu na sebe a na život jako takový.

A konečně jsem v sobě našla dlouho ztracenou sílu rozvíjet své poslání. V roce 2019 jsem založila blog The Mind Temple, a začátkem roku 2021 jsem přidala i Youtube kanál. Nyní pokračuji v tvorbě, která vám pomůže na vaší cestě. Pořádám různé přednášky, jsem pro vás k dispozici při individuálních harmonizačních setkáních, vytvořila jsem pro vás online kurz i několik vedených meditací.

Poslední novinkou je projekt Chrám Krystalů, meditační platforma, která Vám pomůže se odreagovat po náročném dni, napojit se sami na sebe, na přírodu i pracovat na svém duchovním rozvoji.

Budu se na vás moc těšit u některé mé tvorby, a přeji vám krásný a šťastný život, plný nádherných a naplno prožitých okamžiků.