OBJEV

DARY SVÉ DUŠE

90 MINUT ZAMĚŘENÝCH NA TVOU UNIKÁTNÍ ESENCI

Vnímáš, že se uvnitř tebe skrývají daryschopnosti, které jsi zatím neobjevil/a? Hledáš, kdo skutečně jsi a v čem spočívá tvá síla? Pak tě srdečně zvu na společné sezení, kde ti pomůžu tohle všechno v sobě zvědomit:

Začneme tím, že ti přečtu energii tvé duše - jaká je, jakým způsobem pracuje a co "umí" = co jsou její talenty a schopnosti.

Zeptám se tvé duše i na to, proč si vybrala tento život a co je její poslání. Pokusím se zjistit co nejkonkrétnější odpovědi - tady záleží na tom, co mi bude umožněno zjistit a na jaké informace přišel již správný čas.

Pak bude prostor pro tvé otázky - můžeš se ptát na to, co tě zajímá, ohledne tvé duše, darů a poslání.

Poslední část sezení proběhne intuitivně podle toho, co teď nejvíce potřebuješ. Mohu tě např. posílit na lepší spojení s tvou duší a lepší vnímání jejího vedení. Nebo můžeme vyslat vhodné záměry, či se zaměřit na to, jaké aktivní kroky můžeš nyní udělat.

Toto sezení je iniciační - spustí proces, kdy si budeš postupně více a více zvědomovat své dary a bude se ti ukazovat, v čem spočívá hodnota tvé energie. Pokud budeš své napojení dále rozvíjet, časem se ti podaří dokonale vnímat vedení své duše a následovat to, kam tě vede. Dostaň se do SOUL-ladu (soul= anglicky duše) a žij život, který tě bude bavit a naplňovat! <3

Délka sezení: 90 minut

Cena: 4.600 Kč

JAKÉ JE TVÉ DUCHOVNÍ JMÉNO?

Během načítání darů se s tvou duší hluboce propojím, a jsem tak schopná zachytit její esenci/frekvenci do jména. Duchovní jméno v sobě nese nejen frekvenci naší duše, ale častokrát také skryté významy. Pomáhá nám se ještě lépe s duší propojit, aktivovat v sobě její sílu a ztělesnit dary, které nese. Duchovní jména, která jsme pro své klienty stáhla, zněla například:

Namia-Ra: žena (královského původu) oplývající vznešenou sílou, čistotou a půvabem.

MiRa-iel: velkolepá žena vyzařující světlo a napojená na andělské energie.

Laiyla-Nea: odvážná elfí bojovnice s darem léčit.

Pokud byste si také přáli zachytit frekvenci vaší duše do duchovního jména, můžete si ho přidat v objednávkovém formuláři.

Duchovní jméno načítám po skončení sezení, kdy je mé napojení na vaši duši nejsilnější. Obvykle mi trvá 30-60 minut, než přenesu frekvenci duše do konkrétního jména, jedná se o velmi precizní energetickou práci. Své duchovní jméno se dozvíte do 24 hodin po skončení sezení.

Cena stažení duchovního jména: 1.500 Kč

JAK SEZENÍ PROBÍHAJÍ?

Setkání je možné uskutečnit ve všední dny, časově dle odmluvy.

Všechna setkání probíhají formou videohovoru a je možné je uskutečnit na platformách Whatsapp, Skype nebo Facetime.

Platba probíhá předem - platba online kartou nebo převodem na bankovní účet.

V případě zrušení nebo přesunutí termínu se prosím omlouvejte nejpozději 24h. dopředu, jinak je účtován storno poplatek ve výši 50 % z ceny. Děkuji za pochopení. 🙂

Pokud jsi student do 26 let, napiš mi a domluvíme se na slevě 20%.


OBJEDNÁVKA


JAK FUNGUJE MOJE ENERGIE?

Vždy, když se setkáme s nějakým člověkem, nejdeme si jen pro slova a myšlenky, ale také pro jeho energii.

  • Moje energie tě vnitřně zklidní, dodá ti naději, víru a inspiraci.
  • V mé přítomnosti se také mnohem lépe napojíš na své skutečné já a na své vyšší vedení.
  • Věci ti budou mnohem rychleji a lépe docvakávat a odneseš si důležitá pochopeníprožitky.
  • Dojde k celkovému vylazeníharmonizaci celé tvé bytosti.

REFERENCE

Moc ráda,bych se s váma podělila o svou zkušenost ohledně analýzy mého human design od velice milé Simonky🙂💞.. byl to pro mě opravdu krásny a velice zajímavý zážitek. Škoda,že to ke mě nepřišlo už dřív 👀😂nemusela jsem tak zakopávat v životě ale nevadí ...všichni se tu učíme a hledáme sami sebe. Tohle je úžasná metoda,která vám v podstatě otevře váš život a ukáže směr,způsob jakým se máte rozhodovat,váš dar a talent a spoustu dalšího o vás😊 Od té doby,co na sobě pracuju ...se mě můj život úplně převrátil a je nádherný 💞😊 konečně jsem tam,kde mám být. Všem vám přeju tu nejkrásnější životní cestu 💞 stojí to za to ji najít 🙏🙂 ,,Každý z vás,pro nás všechny" Děkuju💞🍀
ŽanetaMajitelka hotelu
Na Simču jsem narazil na YouTube. Její výklady se mnou vždy rezonovaly, což mi přišlo úžasné. Zrovna jsem řešil nějakou záležitost ve svém životě, tak jsem se rozhodl, že se objednám na individuální sezení. Sezení s ní se mi tak líbilo, že jsem zkusil další a další, až jsme se postupně dopracovali ke všem a všechna mi moc pomohla. Jestli budu opět řešit nějakou situaci, rozhodně se na ni znovu obrátím. Určitě doporučuji!
PatrikStudent
U Simonky som si nechala urobit human design a dary duse. Som nesmierne vdacna za tuto prilezitost, kedze mojim kamenom urazu bolo sa spravne rozhodnut. Rozhodnutia, robime kazdy den a je velmi dolezite aby sme sa poznali a vedeli co je pre nas to spravne. Po konzultacii som si dokazala zanalyzovat cely moj zivot a vyhodnotit, ktore rozhodnutia boli spravne a ktore zase nie. Samozrejme, ze to chce prax aby sme to uviedli do zivota a ja sa stale ucim zosuladit s prave mojim typom aury kedze v minulosti som mala tendenciu sa nespravne rozhodovat, vdaka Simonke mam navod “ako na to”. Dakujem💖
MiriamNa mateřské
Konzultace se Simčou pro mě byla dosti mindblowing zkušenost. Potřeboval jsem náhled do několika životních situací a chtěl jsem si v nich usnadnit rozhodování. Dostal jsem naprosto konkrétní přehled a tom, co se v každé vnich děje a jaká bude asi nejsnadnější/nejspokojenější cesta. Spoustu věcí jsem si neuvědomoval a touto cestou je objevil, některé jsem tušil a pomohlo mi ujištění. Co mě velmi mile překvapilo je fakt, že jsem ve většině otázek neřekl o jakém tématu se bavíme a stejně jsem dostal odpověď naprosto k věci 🙂 Simča je velmi intuitivní osoba a dokázala mě nasměrovat i ve věcech, které jsem potřeboval slyšet i když jsem se na ně neptal. Analýza aury pro mě byla příjemnou třešničkou na dortu. Pochopil jsem, že mnoho věcí ve své profesní cestě vnímám správně, jenom je třeba tyto pocity poslouchat i když se výrazněji odlišují od toho jak to mají ostatní lidé. Už vím zase o něco lépe, jak dělat to co mě baví a naplňuje, aniž bych se přitom musel prát se sebou nebo s ostatními lidmi. Parádní zkušenost. Moc rád Simonu poprosím o konzultaci znovu, když budu potřebovat nasměrovat nebo přímo pomoci. 🙂
JakubVýživový specialista
Díky Simoně a jejímu úžasnému napojení jsem pochopila velkou část sebe sama. Svých akcí a reakcí, toho jakým způsobem se mohu nejlépe rozhodovat a v podstatě pochopit záměr mé duše tady ve 3D . Konzultace s ní mi dodaly tolik potřebné pochopení a klid a hlavně opravdový smysl žití tady na Zemi.
SandraMalířka
Ďakujem za príjemné posedenie, velmi ma potešilo, čo som zistila o mojom human designu, objasnilo sa mi veľa vecí, prečo sa tak správam, reagujem a vnímam veci okolo seba... Simonka mi touto analýzou ukázala, ako mám jednať, vnímať svoje pocity a poradila mi aj ako reagovať. Verím, že to budem používať vo svojom živote ( budem sa snažiť ako najlepšie budem vedieť 🙂). Je dobre vedieť aký máme typ aury, veľa veci pochopíme, prijmeme s láskou a pokorou. Ďakujem, že ste mi pootvorila dvierka aj k pochopeniu seba. Doteraz so chápala vždy iných, je potrebné chápať aj seba (nie ľutovať) ❤️
MartinaNa cestě k ideální práci