TERAPIE

75 MINUT PRO ODSTRANĚNÍ TVÉHO PROBLÉMU

Potýkáš se s emocemi či myšlenkami, se kterými si nevíš rady? Cítíš, že tě něco blokuje v tvém úspěchu? Nebo tě stále něco trápí z tvé minulosti? Přijď na terapii, kde ti pomohu tvůj problém odstranit.

Se svými klienty pracuji intuitivněv napojení na Zdroj/neutralitu. Vnímám, jaké mají v podvědomí bloky, které jim brání žít svobodný a naplňující život. Tato slabá místa v jejich energetickém poli přeprogramovávám a tím dochází k jejich uvolňování/mazání. Současně své klienty posiluji na to, co opravdu chtějí žít.

Jedná se o práci na energetické úrovni bytosti, protože právě v jemnohmotné rovině vše začíná a následně se projevuje v rovině hmotné (naše vztahy, práce, fyzická kondice apod.).

V průběhu terapie dochází i k efektům na nevědomé energetické úrovni - v mém poli se klienti automaticky vystřeďují a vrací se zpátky do vnitřní rovnováhy, harmonie a síly.

Přijď se osvobodit od strachů, pochybností, pocitu nedostatečnosti a bloků, které ti nedovolují žít tvůj život spokojeně a naplno.

  • emoční úleva
  • překonání vnitřních zábran, bloků a starých vzorců
  • návrat do vnitřní harmonie a klidu

VSTUPNÍ TERAPIE

Pokud jdeš na terapii poprvé, přihlas se na vstupní terapii. Ještě před začátkem terapie se ti budu půl hodiny na dálku věnovat, abych tě předčistila a energeticky připravila. Poté se na terapii budeme věnovat tvému tématu.

2.800 Kč

Délka sezení: 30 min příprava + 75 minut

DALŠÍ TERAPIE

Pokud po absolvování vstupní terapie vnímáš, že potřebuješ ještě něco doladit, můžeš si zakoupit další terapii. U té již neprobíhá půlhodinová předpříprava. 

 

2.500 Kč

Délka sezení: 75 minut

POTŘEBUJEŠ VÍCE, NEŽ JEDNO SEZENÍ?

Někdy jsou naše situace ovlivněné více energiemi a bloky - např. starou karmu, bloky v rodových liniích, traumaty z minulých životů apod. Přestože metoda práce, kterou používám, je velmi rychlá a efektivní, někdy není možné vyčistit všechny staré nánosy během jediného sezení. Ono by to naše tělo ani neuneslo, protože potřebuje alespoň nějaký čas, aby se změny do energetického pole po čištění propsaly a buňky se překalibrovaly.

Pokud problém, který řešíš, má více energetických souvislostí, mám v nabídce balíčky terapií. Jestliže tě dlouhodobě provází hluboké pocity nedostatečnosti, nebo vnímáš silné blokace v oblasti vztahů, práce či financí, tak věřím, že se tato investice do sebe vyplatí, protože ti umožní se konečně posunout z místa.

Balíček si mohou zakoupit jak úplně noví klienti, tak i klienti, kteří u mě již byli. Noví klienti dostanou v rámci balíčku i předčištění, které dávám u vstupní terapie.

BALÍČEK 3 TERAPIÍ

3 setkání v délce 75 minut

6.900 Kč

Cena jedné terapie 2.300 Kč.

BALÍČEK 5 TERAPIÍ

5 setkání v délce 75 minut

10.000 Kč

Cena jedné terapie 2.000 Kč.

JAK SEZENÍ PROBÍHAJÍ?

Setkání je možné uskutečnit ve všední dny, časově dle odmluvy.

Všechna setkání probíhají formou videohovoru a je možné je uskutečnit na platformách Whatsapp, Skype nebo Facetime.

Platba probíhá předem - platba online kartou nebo převodem na bankovní účet.

V případě zrušení nebo přesunutí termínu se prosím omlouvejte nejpozději 24h. dopředu, jinak je účtován storno poplatek ve výši 50 % z ceny. Děkuji za pochopení. 🙂

Pokud jsi student do 26 let, napiš mi a domluvíme se na slevě 20%.


OBJEDNÁVKA


JAK FUNGUJE MOJE ENERGIE?

Vždy, když se setkáme s nějakým člověkem, nejdeme si jen pro slova a myšlenky, ale také pro jeho energii.

  • Moje energie tě vnitřně zklidní, dodá ti naději, víru a inspiraci.
  • V mé přítomnosti se také mnohem lépe napojíš na své skutečné já a na své vyšší vedení.
  • Věci ti budou mnohem rychleji a lépe docvakávat a odneseš si důležitá pochopeníprožitky.
  • Dojde k celkovému vylazeníharmonizaci celé tvé bytosti.

REFERENCE

Moc ráda,bych se s váma podělila o svou zkušenost ohledně analýzy mého human design od velice milé Simonky🙂💞.. byl to pro mě opravdu krásny a velice zajímavý zážitek. Škoda,že to ke mě nepřišlo už dřív 👀😂nemusela jsem tak zakopávat v životě ale nevadí ...všichni se tu učíme a hledáme sami sebe. Tohle je úžasná metoda,která vám v podstatě otevře váš život a ukáže směr,způsob jakým se máte rozhodovat,váš dar a talent a spoustu dalšího o vás😊 Od té doby,co na sobě pracuju ...se mě můj život úplně převrátil a je nádherný 💞😊 konečně jsem tam,kde mám být. Všem vám přeju tu nejkrásnější životní cestu 💞 stojí to za to ji najít 🙏🙂 ,,Každý z vás,pro nás všechny" Děkuju💞🍀
ŽanetaMajitelka hotelu
Na Simču jsem narazil na YouTube. Její výklady se mnou vždy rezonovaly, což mi přišlo úžasné. Zrovna jsem řešil nějakou záležitost ve svém životě, tak jsem se rozhodl, že se objednám na individuální sezení. Sezení s ní se mi tak líbilo, že jsem zkusil další a další, až jsme se postupně dopracovali ke všem a všechna mi moc pomohla. Jestli budu opět řešit nějakou situaci, rozhodně se na ni znovu obrátím. Určitě doporučuji!
PatrikStudent
U Simonky som si nechala urobit human design a dary duse. Som nesmierne vdacna za tuto prilezitost, kedze mojim kamenom urazu bolo sa spravne rozhodnut. Rozhodnutia, robime kazdy den a je velmi dolezite aby sme sa poznali a vedeli co je pre nas to spravne. Po konzultacii som si dokazala zanalyzovat cely moj zivot a vyhodnotit, ktore rozhodnutia boli spravne a ktore zase nie. Samozrejme, ze to chce prax aby sme to uviedli do zivota a ja sa stale ucim zosuladit s prave mojim typom aury kedze v minulosti som mala tendenciu sa nespravne rozhodovat, vdaka Simonke mam navod “ako na to”. Dakujem💖
MiriamNa mateřské
Konzultace se Simčou pro mě byla dosti mindblowing zkušenost. Potřeboval jsem náhled do několika životních situací a chtěl jsem si v nich usnadnit rozhodování. Dostal jsem naprosto konkrétní přehled a tom, co se v každé vnich děje a jaká bude asi nejsnadnější/nejspokojenější cesta. Spoustu věcí jsem si neuvědomoval a touto cestou je objevil, některé jsem tušil a pomohlo mi ujištění. Co mě velmi mile překvapilo je fakt, že jsem ve většině otázek neřekl o jakém tématu se bavíme a stejně jsem dostal odpověď naprosto k věci 🙂 Simča je velmi intuitivní osoba a dokázala mě nasměrovat i ve věcech, které jsem potřeboval slyšet i když jsem se na ně neptal. Analýza aury pro mě byla příjemnou třešničkou na dortu. Pochopil jsem, že mnoho věcí ve své profesní cestě vnímám správně, jenom je třeba tyto pocity poslouchat i když se výrazněji odlišují od toho jak to mají ostatní lidé. Už vím zase o něco lépe, jak dělat to co mě baví a naplňuje, aniž bych se přitom musel prát se sebou nebo s ostatními lidmi. Parádní zkušenost. Moc rád Simonu poprosím o konzultaci znovu, když budu potřebovat nasměrovat nebo přímo pomoci. 🙂
JakubVýživový specialista
Díky Simoně a jejímu úžasnému napojení jsem pochopila velkou část sebe sama. Svých akcí a reakcí, toho jakým způsobem se mohu nejlépe rozhodovat a v podstatě pochopit záměr mé duše tady ve 3D . Konzultace s ní mi dodaly tolik potřebné pochopení a klid a hlavně opravdový smysl žití tady na Zemi.
SandraMalířka
Ďakujem za príjemné posedenie, velmi ma potešilo, čo som zistila o mojom human designu, objasnilo sa mi veľa vecí, prečo sa tak správam, reagujem a vnímam veci okolo seba... Simonka mi touto analýzou ukázala, ako mám jednať, vnímať svoje pocity a poradila mi aj ako reagovať. Verím, že to budem používať vo svojom živote ( budem sa snažiť ako najlepšie budem vedieť 🙂). Je dobre vedieť aký máme typ aury, veľa veci pochopíme, prijmeme s láskou a pokorou. Ďakujem, že ste mi pootvorila dvierka aj k pochopeniu seba. Doteraz so chápala vždy iných, je potrebné chápať aj seba (nie ľutovať) ❤️
MartinaNa cestě k ideální práci