Pokud jste se někdy zajímali o tom, jaké jsou vaše silné stránky nebo talenty, pravděpodobně jste skončili u nějakého testu osobnosti. Testů osobnosti je celá řada a vychází z klasické psychologie, která se na to dívá tak, že každý člověk má nějakou "osobnost" nebo "psychologický profil", pro které jsou typické určité charakteristiky, vlasnosti a právě i ony silné stránky.

Pravda však je, že naše osobnost je tvárná, v průběhu života se mění a často je také utvářena našimi osobními bloky a nezpracovanými emocemi. Pokud je např. někdo dříč, nemusí to být nutně charakter tohoto člověka, ale třeba pouze důsledek vnitřního strachu, že "když nebudu tvrdě pracovat, nebudou mě mít rádi".

Jak tedy zjistit, jaké jsou vaše skutečné talenty a dary? Je potřeba se přestat zabývat osobností a nahlédnout do energie vaší duše.

Myslím, že většina z nás intuitivně vnímá a chápe, že "máme duši". Ovšem my tuto duši "nemáme"- my jí jsme. 🙂 Duše je jemnohmotná esence, naše skutečné "já", které je v tuto chvíli inkarnované (vtělené) ve vašem hmotném těle.

Máte jméno a přijali jste na sebe určitou identitu (osobnost) pro tento život. Jako byste byli herci a v tomto životě ztvárňovali roli. A tuto osobnost (roli) se pak snaží rozebírat a popisovat klasické testy osobnosti.

Avšak to skutečné a trvalé není vaše osobnost (role), ale právě vaše duše (vy) a její esence/energie. Vaše energie je zdrojem vašich skutečných darů a talentů.

TYPY DUŠÍ

přesto že je každá duše unikát, můžeme duše rozdělit do skupin podle typu energie, která ji tvoří; mnoho duší však nepatří pouze do jedné skupiny, ale kombinuje se v nich více typů energie

Toužíš poznat svou duši?

Takto se můžete o své duši dozvědět více:

Co se týká literatury a videí, zatím toho na téma dary duše tolik není. Můžete se však začít zajímat o channeling a čtení z Akášiských záznamů, což jsou nástroje, pomocí kterých se dary duše načítají.

Dary své duše můžete odhalit prostřednictvím meditace nebo výkladu karet. Dostaňte se do zrelaxovaného stavu a pokuste se navnímat energii své duše. Jaké jsou její schopnosti a v čem vyniká?

Dnes již existuje řada lidí, kteří dary duše načítají. Vyberte si někoho, kdo je vám sympatický a z koho máte správný pocit. Pokud byste si chtěli nechat načíst dary duše ode mě, můžete se objednat tady.

Výklady na téma dary duše

Také z výkladů karet se můžete o své duši mnohé dozvědět.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

K čemu je dobré znát dary své duše?

Z osobní zkušenosti můžu říct, že díky darům duše jsem byla schopná přijmout sama sebe taková, jaká jsem. Když jsem konečně pochopila, kdo jsem na úrovni duše, přestala jsem se srovnávat s ostatními. Přestala jsem se kritizovat za své "slabé" stránky, protože jsem pochopila, že to jsou věci, ve kterých být dobrá ani nepotřebuju.

Jak jsem postupně odhalovala dary mé duše, uzdravovalo se i moje sebevědomí a sebehodnota. Uvědomila jsem si, že schopnosti, které mi dříve přišly "normální" a "nic extra" je ve skutečnosti něco, co ode mě ostatní lidé potřebují. Teď už vím, že mám co nabídnout.

Dary duše pro mě byly také potvrzením, že jdu v životě správným směrem. Že moje podnikání/poslání, je v souladu s mou duší a vychází z jejích silných stránek. Jednoduše, že jsem na tom "správném místě" pro mě. A co ty, zajímá tě, co je tvoje poslání?