Služby

Co u mě můžeš získat?

CHRÁM KRYSTALŮ


VYLAĎ SE DO VNITŘNÍHO KLIDU

Žijeme v úspěchané době plné impulzů. Není divu, že se spousta z nás cítí ztraceněpřehlceně. Pokud chceme žít spokojený život, je potřeba vrátit se do vnitřního klidu a spojit se sami se sebou.

Chrám Krystalů je jedinečná platforma plná meditací, které ti pomohou znovu najít vnitřní klid a poznat sama/sám sebe. Najdi si na sebe pár minut času každý den a uvidíš, kolik úžasných věcí se začne dít. 🙂

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ


PŘIJĎ SI PRO MOU PODPORU

Nabízím několik druhů individuálních sezení:

Mohu ti načíst dary tvé duše a prozkoumat tvou auru. Poznej sama/sám sebe do hloubky a zjisti, co tě udělá skutečně šťastnou/šťastným.

Již pět let se věnuji terapeutické práci a mohu ti pomoci zpracovat záležitost, která tě trápí.

Nabízím také duchovní vedení a konzultace v napojení na tvé duchovní průvodce.

PŘEDNÁŠKY A WORKSHOPY


DUCHOVNĚ SE ROZVÍJEJ

Několikrát do roka pořádám přednáškysemináře na nejrůznější témata týkající se duchovna, manifestace, energií, cesty duše a naplňujícího života.

Pokud tě láká duchovní rozvoj, chceš se potkat s dalším podobně naladěnými bytostmi a aktivovat ve svém vědomí nové možnosti, jsi srdečně vítán/a.

VEDENÉ MEDITACE


AKTIVUJ POSLÁNÍ SVÉ DUŠE

Cítíš, že ses v životě zasekl/a a nevíš, jak dál? Vnímáš, že máš vykonat něco úžasného? Objev svůj jedinečný úkol a začni ho naplňovat.

V této meditaci aktivuješ své poslání, ukotvíš ho do svého těla, a začneš dostávat intuitivní vhledy, jak své poslání realizovat.

AKTIVUJ V SOBĚ TVŮRCE

Cítíš se někdy bezmocně, jako by tě někdo obral o tvou vnitřní sílu? Už tě nebaví se litovat a chceš si svůj život vzít konečně zpátky do svých rukou?

V této meditaci v sobě aktivuješ Tvůrce a znovu se postavíš do své síly. Obnovíš svůj vnitřní zdroj osobní vůle k tomu, aby sis začal/a tvořit život, po jakém toužíš.

PROŽITKOVÝ ONLINE KURZ


PROBUĎ SVÉ SRDCE

Chtěl/a bys ve svém životě prožívat mnohem více láskyradosti

V tomto kurzu ti pomůžu zahojit tvou minulost, uzdravit sebelásku a vrátit do rovnováhy dávání a přijímání lásky.

Nakonec aktivujeme mocný portál ve tvém srdci a ty se tak otevřeš nové úrovni prožívání. Propoj se se svou dušídary, které ti nabízí.