PROBUĎ

SVÉHO VNITŘNÍHO TVŮRCE


DUCHOVNĚ - TRANSFORMAČNÍ ONLINE PROGRAM

Postav se do své síly a tvoř si život podle sebe.

Už tě nebaví, jak se snažíš, a přesto stále nemáš to, po čem toužíš? Vnímáš, že ti život může nabídnout mnohem víc, ale ty nevíš, jak to získat?

Pravdou je, že náš život ovládá několik duchovních a energetických principů, které jsou klíčem k tomu, abychom si život tvořili podle sebe.

Ovládni duchovní zákony manifestace, získej zpět svou sílu a zhmotni si v životě to, po čem toužíš...

Mnoho knížek o manifestaci, zákonu přitažlivosti a pozitivním myšlení je psáno povrchově nebo útržkovitě. Dodržování těchto pravidel může přinést částečný úspěch, ale ty nejdůležitější informace chybí. I proto více než 90% lidí, kteří se snaží myslet pozitivně a změnit svůj život, končí neúspěšně a vrací se do starých kolejí.

Tento kurz jde do hloubky duchovních zákonů a principů, které rozhodují o tom, jakým směrem se bude tvůj život dál ubírat. Ukážu ti skutečné příčiny tvých problémů a toho, proč se ti nedaří si vytvořit život, po jakém toužíš. 

Právě teď využíváš jen špičku ledovce svého potenciálu. Naučím tě, jak z něj využívat mnohem víc a prozradím ti, co je tím skutečným klíčem k úspěšné manifestaci.

Co díky programu získáš?

Aktivaci

Aktivuješ svou schopnost zhmotňovat po čem toužíš.

Posílení

Vrátíš si zpět svou sílu a sebevědomí.

Uzdravení

Uzdravíš situace a vztahy, ve kterých nejsi šťastný/á.

Expanzi

Zbouráš všemožné limity, které máš ve své mysli.

Pochopení

Pochopíš duchovní zákony, které ovládají svět.

Inspiraci

Získáš velkou dávku inspirace a transformuješ svůj život.

Stalo se ti někdy, že...

 • Ses cítil/a bezmocně, frustrovaně a naštvaně, že se ti něco nedaří?
 • Jsi po něčem toužil/a, ale měl/a jsi pocit, jako by tě v tom něco blokovalo?
 • Jsi věřil/a, že život může být mnohem lepší, ale nevěděl/a jsi, jak toho dosáhnout?
 • Ses opravdu snažil/a, ale i přesto jsi nedokázal/a dosáhnout svých cílů?
 • Jsi měl/a pocit, že ostatním se daří, a ty nemáš v životě takové štěstí jako oni?

Pokud jsi alespoň jednou odpověděl/a ANO, jsi tu správně.

Pravda totiž je, že...

SVŮJ ŽIVOT NIKDY NEZMĚNÍŠ

...dokud se ho budeš snažit změnit "tam venku".

 • Je potřeba, abys to začal/a měnit uvnitř sebe.
 • Je potřeba, abys převzal/a zodpovědnost za svůj život do svých rukou.
 • Je potřeba, abys od života očekával/a to nejlepší a nebál/a se si to vzít.

Program je pro tebe, pokud...

(není to pro každého)

Jsi připravený

Jsi člověk, který chce změnit svůj život a chce to dělat vědomě.

Jsi otevřený

Jsi člověk, který je otevřený novým informacím a vnímání světa.

Jsi odhodlaný

Jsi člověk, který je ochotný na sobě pracovat a dál se vzdělávat.

NADEŠEL ČAS

Probudit mocného Tvůrce uvnitř tebe a začít si tvořit život tvých snů.

Obsah programu

 • 8 modulů
  Náplň jednotlivých modulů najdeš níže.
 • 31 výukových videí
  Nabité informacemi, které změní tvůj život. Videa jsou plné inspirace a mých osobních zkušeností.
 • Pracovní sešit
  Pracovní sešit je jednou z nejdůležitějších součástí programu. Najdeš v něm spoustu otázek, které ti pomohou prozkoumat tvé podvědomí a uvědomit si tvé limitující vzorce myšlení. Je to nástroj hluboké transformace, pochopení sebe sama i toho, co do svého života přitahuješ.
 • Meditace "Aktivuj v sobě Tvůrce"
  Aktivační meditace pro uzdravení tvé vnitřní síly a tvořivého potenciálu. Umocní tvou schopnost manifestovat.
 • Starověký manifestační rituál
  Nauč se starověkou techniku manifestace, kterou si od pradávna předávají himalájští mniši.
 • Prožitková meditace "Svět je energie"
  Nech se překvapit. 🙂
 • Meditace "Aktivace transformačního plamene"
  Slouží k nastartování práce s transformačním plamenem pro čištění tvých negativních myšlenek a přesvědčení.
 • Kvíz
  Jaká je úroveň tvého vědomí?
 • Bonus: Desatero Tvůrce
  Desatero "přikázání" pro každého Tvůrce.
 • Bonus: Uzdrav své čakry
  PDF průvodce o čakrách a o tom, jak je zharmonizovat a uzdravit.

Moduly v programu

Svět energie

Modul 1
Náš svět není tvořen jen tím, co vidíme kolem sebe. Tvoří ho také duchovní zákony a energetické principy fungování hmoty. S jejich pochopením vykročíš na cestu, která ti umožní stát se skutečným Tvůrcem. Nauč se vidět skrz iluzi, ve které žijeme a aktivuj svou schopnost tvořit.

Síla podvědomí

Modul 2
V druhém modulu ti pomohu proniknout hlouběji do zákonu přitažlivosti, energií v lidském těle, a ukážu ti, jak mocné je naše podvědomí. Získáš přístup ke skutečnému ovládnutí zákonu přitažlivosti. A pochopíš, proč pozitivní myšlení ani afirmace často nefungují.

Božské Vědomí

Modul 3
Třetí modul je zaměřený na hluboká duchovní témata, protože jako Tvůrce je důležité abys chápal/a širší souvislosti naší pouti životem. Dozvíš se více o hře, kterou mezi sebou svádí naše ego a duše, co je skutečným smyslem života, a proč je lidský potenciál v podstatě neomezený.

Myšlenkové vzorce

Modul 4
Odkud se berou naše negativní myšlenky, a proč se jich ani při veškeré snaze nedokážeme zbavit? Tak právě o tom je čtvrtý modul. Vysvětlím ti, jak naše negativní vzorce vznikají, proč se často chováme jako naši rodiče, a také jak si skrze tyto vzorce tvoříme svou realitu.

Bloky v životě

Modul 5
V pátém modulu se zaměříme na bloky a negativní vzorce v jednotlivých oblastech života. Mám pro tebe nachystané poutavé příběhy, na kterých si ukážeme, jak nám naše bloky dokážou zkomplikovat nejen partnerské a jiné vztahy, ale také hojnost nebo fyzické zdraví.

Oběti a Tvůrci

Modul 6
V šestém modulu se do hloubky podíváme na rozdíl mezi vědomím Oběti a vědomím Tvůrce. Jak přemýšlí Oběť, a z jakých myšlenkových pastí se obvykle nedokáže dostat? Jak naproti tomu přemýšlí Tvůrce? Díky těmto uvědoměním uděláš obrovský skok ve svém životě!

Zákony manifestace

Modul 7
Sedmý modul je rozdělen na dvě části. První část se věnuje vědomému životu, což je životní styl Tvůrců. Druhá část se věnuje manifestaci. Prozradím ti 11 Vesmírných zákonů, s jejichž pochopením budeš schopný/á zhmotnit cokoliv, a podělím se s tebou o starověký manifestační rituál.

Transformační plamen

Modul 8
Transformační plamen je duchovní nástroj, který slouží k rozpouštění limitujících myšlenek, negativních bloků a nezpracovaných emočních traumat. Nauč se, jak s plamenem pracovat, a začni tak měnit svou realitu, a žít život, po jakém už dlouho toužíš.

Přihláška

Budu k tobě upřímná...

 • Dokud nezačneš ve svém životě dělat něco razantně jinak, tvůj život pojede stále v těch stejných kolejích.
 • Dokud nepřebereš zodpovědnost za svůj život do svých rukou, život si s tebou bude stále dělat co chce.
 • Dokud se nepostavíš do své síly a nerozhodneš se bezpodmínečně pro svůj růst, nikdy neprožiješ svůj život tak, jak skutečně chceš.

Co přesně se s tebou bude dít...

...když do toho půjdeš naplno?

 • Pochopíš všechny potřebné duchovní a energetické principy pro úspěšnou manifestaci a budeš schopný/á si zhmotnit cokoliv budeš chtít.
 • Zbavíš se spousty mylných představ, omezujících názorů a limitů ve tvé mysli. Pochopíš, že nic není nemožné a naopak vše je možné.
 • Naučíš se, jak skutečně a efektivně řešit svoje problémy a rozpoznávat jejich pravou příčinu.
 • Aktivuješ svého vnitřního tvůrce- obnovíš svou vnitřní sílu a vymaníš se z pocitů bezmoci, sebelítosti, frustrace a stagnace.
 • Transformuješ své vztahy, kariéru i finanční situaci.

Třeba mi to nebudeš věřit, ale ještě v dubnu 2018 jsem byla tam, kde jsi možná teď ty.

Neměla jsem dobrý vztah s rodiči, byla jsem čerstvě po rozchodu, bez přátel, neměla jsem práci, a cítila jsem se ztraceně, bezmocně a frustrovaně. Můj život mi připadal jako jedno velké selhání. Věděla jsem, že musím něco změnit.  A to rychle.

Vrhla jsem se na cestu osobního a duchovního rozvoje. Prošla jsem řadou kurzů, seminářů, přečetla nespočet knih a hodiny pracovala na svém vnitřním nastavení. Vyzkoušela jsem mnoho technik i postupů. Nakonec jsem svůj život skutečně změnila. A dnes s vámi sdílím principy a postupy, které mi v tom skutečně pomohly.

A co víc, nezměnila jsem jenom svůj vlastní život, ale začala jsem pomáhat i dalším lidem měnit jejich životy.

Co o mé práci řekli...

Kurz je velice přehledný a logický, vše je jasně a názorně vysvětleno. V meditaci jsem mohla všechny ty informace ještě lépe prožít a ukotvit v sobě. A díky kurzu se mi podařilo najít nový směr, kterým se vydat.
VendyPodnikatelka a Zahradnice
Jsem blíž k sobě samé.✨ Postupně zjišťuji, kdo ve skutečnosti jsem. Dostávám informace, kterou v tu chvíli potřebuji slyšet.🙏 Díky tomu postupně odloupávám ty svoje nahromaděné vrstvy všech možných strachů a bloků.❤️
NikčaUmělkyně
Kurz je perfektně zpracovaný, všechno je srozumitelně a jednoduše vysvětlené. Konečně jsem pochopila, že energie tvoří hmotu, stále jsem si myslela, že je to obráceně.
DášaLékařka (Mikrobioložka)

Kurzem provádí

Simona Andrea Krpálková

Učím lidi, jak žít vědomě, autentickysvobodně.

Za posledních deset let jsem vyslechla stovky životních příběhů, a pochopila jsem, že většina lidí žije v nevědomosti toho, proč se jim dějí určité věci, nebo jak mohou své problémy skutečně a navždy vyřešit. 

Během své terapeutické praxe jsem pomohla desítkám lidí jejich situaci zvládnout, ukázala jim jejich limity, které je v životě brzdily a naučila je, jak se lépe napojit sami na sebe a na své nitro.

Chtěla jsem však pomoci ještě více lidem, a proto jsem se rozhodla začít pomáhat formou online programů, které mohou mít mnohem širší dopad, než individuální sezení. Teď ráda pomůžu změnit život i vám.

Často kladené otázky

Jak přesně program funguje?

Jedná se o samostudijní online program. Najdeš v něm desítky videí, pracovní listy, vedené meditace a vizualizace. Součástí programu je i několik bonusů. Ihned po zaplacení dostáváš k těmto materiálům přístup. Do celého programu jsou vloženy silné energetické záměry, abych tvou transformaci ještě více podpořila, a z tebe se tak stal skutečný Tvůrce svého života.

Jak poznám, že je program pro mě?

Pokud si přeješ růst, pochopit svůj skutečný potenciál, převzít za svůj život zodpovědnost a začít na sobě pracovat, pak je program stoprocentně pro tebe. Navíc tě tvá duše dovedla na tuto stránku, a to je jen další znamení, že jsi na správném místě. Pokud však nechceš přebírat zodpovědnost za svůj život ani si nepřeješ svůj život změnit, je to v pořádku a můžeš tuto stránku opustit.

Kolik mi program zabere času?

Je jen na tobě, kolik času budeš chtít do programu a sám/sama do sebe investovat. Vzhledem k množství materiálů očekávám, že budeš program procházet několik týdnů až měsíců.

Je možné platit na splátky?

Ano, je možné zaplatit ve třech splátkách. Na stránce s objednávkou najdeš formulář pro objednání programu s okamžitým uhrazením, i formulář pro objednání na splátky.

Změň svůj život

Přišel čas se rozhodnout. Co jsi ochotný/á udělat pro to, aby ses postavil/a do své síly a začal/a si v životě zhmotňovat to, po čem toužíš?