Energetické čištění

Vyčisti si bloky, které ti brání žít tak, jak chceš.

Knihovna čištění

Audio nahrávky z kurzu Probuď své srdce

Bloky v sebelásce

V tomto čištění se zaměříme na čištění sebelásky, sebehodnoty a pocitu nedostatečnosti.
300 Kč

Bloky v lásce

V tomto čištění se zaměříme na čištění bloků v lásce a harmonickému dávání a přijímání lásky.
300 Kč

Bloky zavírající srdce

Vedené čištění pro odstranění bloků na srdci. V tomto čištění se zaměříme na minulá zranění, strach, pocit hněvu, zlosti a závisti, které srdce zavírají.
300 Kč

O energetickém čištění

Co je energetické čištění?

Energetické čištění slouží ke zpracování a odstranění bloků v určité životní oblasti nebo tématu.

Jak energetické čištění obdržím?

Energetické čištění ke zvolenému tématu obdržíte v audio nahrávce. Audio nahrávku jsem tvořila ve stavu napojení (channeling) a provádím vás čištěním balíčku bloků, které se vztahují ke zvolenému tématu.

Jak energetické čištění probíhá?

V audio nahrávce se společně nejprve napojíme na bílé světlo. Bílé světlo je energie bezpodmínečné božské lásky a pravdy, která umožňuje jakýkoliv blok plně rozpustit. Poté vás provedu čištěním. Během čištění budete při plném vědomí v příjemném meditativním stavu.

Co je cílem energetického čištění?

Smyslem energetického čištění je rozpustit bloky a stará přesvědčení, která vám nedovolují žít takový život, jaký si přejete. Tím, že tyto bloky rozpustíme, se zvýší vaše frekvence, a vy tak začnete do svého života přitahovat novou (příjemnější) realitu.

Jak to že energetické čištění funguje?

V okamžiku napojení se dostávám do dimenzí, kdy čas a prostor přestává existovat. Jsem tak schopna se propojit s těmi, kdo si tuto nahrávku "v budoucnosti" pustí a navnímat, jaké důležité bloky potřebují vyčistit.

Jsou potřeba nějaké zkušenosti?

Nejsou. Je však potřeba být otevřený novým zkušenostem a jít do čištění s otevřenou myslí i srdcem. Stejně jako u všeho, i u čištění a práce s podvědomím platí, že čím více v tom máme cvik, tím lépe to jde.

Jaké výsledky očekávat?

Dokáže jedno čištění změnit váš život? Možná 🙂 je to zcela individuální. U některých témat bude stačit jediné čištění, u některých je potřeba čistit opakovaně (jako byste sloupávali vrstvy cibule). Nicméně každá oblast života, kterou se vám podaří pročistit, ať už na poprvé, nebo ne, stojí za to.

Jak se na čištění připravit?

Na čištění není potřeba žádná příprava. Stačí si přečíst všechny informace na této stránce a pokud s vámi energetické čištění rezonuje, můžete si objednat téma, které vás zajímá.

V jakém prostředí čistit?

Na čištění si najděte prostor, kde máte soukromí a nebude vás nikdo rušit. Důležité je si najít pozici, ve které vydržíte pohodlně cca 20-30 minut sedět - při čištění ideálně neležte, jinak hrozí, že usnete. 🙂

Jak si energetické čištění objednat?

Na této stránce vidíte knihovnu všech dostupných čištění. Vyberte si ta, která vás zajímají, a pomocí tlačítka "Objednat audio čištění" se dostanete na objednávkový formulář. Po objednání a zaplacení vám dorazí audio nahrávky čištění do vaší emailové schránky.